Walentynki
Z okazji Dnia Świętego Walentego dzieci wykonały piękne laurki z serduszkami, brały udział w balu walentynkowym, oraz zajadały czerwone lizaki w kształcie serca. Maluszki z grupy 1 zostały obdarowane pięknymi książeczkami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!